SERBEST
BAHÇELİEVLER EĞİTİM FESTİVALİ

SERBEST KATEGORİ GENEL KATILIM KURALLARI

        BU KATEGORİYE KATILAN YARIŞMACILAR SERGİLEYECEKLERİ PROJELERİNİ DEĞERLİ JÜRİ ÜYELERİ KATILIMCILARA SERGİLEMEK ZORUNDADIR. PROJESİ ONAYLANAN HER KATILIMCI İÇİN STANT VE SERGİLEMEK İÇİN ALAN TEMİNİ YAPILACAKTIR. ONAYLANAN PROJELER İÇİN BOYUT SINIRLAMASI YOKTUR. FAKAT SERGİLENECEK PROJENİN SUNUM ANINDA TEHLİKELİ BİR DURUMA SEBEP OLABİLECEK PROJENİN, BU DURUMLARINDAN KATEGORİ JÜRİLERİNE BELİRTMESİ KESİNLİKLE ZORUNLUDUR.

SERBEST KATEGORİ AMACI

   KATILIMCILAR SERGİLEDİKLERİ PROJELERİNİN , JÜRİ ÜYELERİ TARAFINDAN DEĞİŞİK KRİTERLERDE DEĞERLENDİRİLİP EN FAZLA  PUANI ELDE ETMESİDİR.

YARIŞMA KURALLARI

-SERBEST KATEGORİYE KATILMAK İSTEYEN YARIŞMACILARIN10/06/2019 TARİHİ SAAT 12:00  KADAR PROJENİN ÖN DEĞERLENDİRMESİ YAPILABİLMESİ İÇİN ayyildizrobotim@gmail.com E-POSTA ADRESİNE PROJESİNİN AMACINI,ÜRETİM SÜRECİNİ, MALİYETİNİ ,NİÇİN  BU PROJEYİ TASARLADIKLARI HAKKINDA EN FAZLA 8 SAYFALIK BİR DOSYA SUNMALARI GEREKMEKTEDİR.

-ÖN DEĞERLENDİRMESİ ONAYLANAN 10.06.2019 TARİHİ SAAT 19:00 http/ ayyildizrobotim.com ve OKULUMUZUN İNTERNET SİTESİNDE YAYINLANACAKTIR.

-PROJESİNİ SUNMAYAN PROJE SAHİPLERİ YARIŞMAYA KATILAMAYACAK VE HİÇBİR ŞEKİLDE İTİRAZLARI KABUL EDİLMEYECEKTİR.

-SERBEST KATEGORİSİNİN NİHAİ AMACI; PROJENİN BELLİ BİR AMACI OLMASI VE BELİRLEDİĞİ PROBLEME GETİRDİĞİ ÇÖZÜMDÜR. AYRICA PROJE ÜYELERİNİN SUNUMUNA HAKİM OLMASI VE PROJE ÜYELERİNİN JÜRİ ÜYELERİNE YAPTIKLARI SUNUMUN YETERLİ SEVİYEDE OLMALIDIR.

-STANTLARDA SUNULACAK OLAN PROJELERİN DEĞERLENDİRMESİNİ 2 GÜNLÜK YARIŞMA  ALANINDA BULUNACAK JÜRİ ÜYELERİ YAPACAKTIR.

-SUNULAN PROJELERİN SUNUM ANINDAKİ TÜM SORUMLULUKLARI PROJE EKİBİNE AİTTİR.

-DEĞERLENDİRME 100 TAM PUAN ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.

-SERGİLENEN PROJELERDEN JÜRİ ÜYELERİNDEN EN YÜKSEK PUANI ALAN ÜÇ PROJE SAHİBİ AÇIKLANACAKTIR.

 

PUANLAMA ÖLÇEKLERİ

YARATICI OLMA : 15 PUAN

MALİYET : 15 PUAN

TASARIM : 15 PUAN

ÖZGÜNLÜK : 15 PUAN

UYGULANABİLİRLİK : 15 PUAN

SUNUM  : 10 PUAN

PROJENİN ÇALIŞMASI : 15 PUAN 
php ile mysql veri çekme Umre Fiyatları